יום שלישי, 21 באוקטובר 2014

Brooklyn Bridge וה Brooklyn Bridge Park | גלידה, קרוסלה ונוף | סיורים 2014

בשבת האחרונה המזג אויר כיכב ובמפתיע גם לבעלי היו קוצים בטוסיק לצאת מהבית. גירדנו את הילדים מהשטיח מול הטלוויזיה ליום יפיפה.
היעד - לחצות את ה ברוקלין ברידג' ברגל, מעל האיסט ריבר, ובסופו להגיע לקו המים של ברוקלין לגלידה ופארק חדש עם נוף למהטן.
כן, זה משהו שכל התיירים עושים אבל גם למקומיים זה אחלה טיול יום.

אז ככה, הלכנו ברגל עד לתחילת הגשר שהוא ב Centre Street, ממש ליד התחנה של הסאבווי לCity Hall של הרכבות 4,5,6.

חצינו, חלקנו ברגל , חלקנו בעגלה. המעבר הרגלי הוא על רמפת עץ מעל המכוניות עם נוף לגשרים מסביב ולמים. יש מפרצי עצירה קטנים עם הסברים על הבנייה של הגשר וכמובן להצטלם.

כשמתקרבים לברוקלין רואים משני צידי הגשר את ה ברוקלין ברידג' פארק. זה פארק חדש יחסית, מושקע ומאוד נעים. הפארק משתרע לאורך המים והוא די גדול. חלקו עדיין נבנה ומשתפץ. הוא יורד עוד הרבה דרומה לאורך המים. ממליצה לטייל לאורכו.
אנחנו הפעם התמקדנו באזור ממש משני צידי הגשר.

מצד ימין של הגשר יש את ביתן ה Brooklyn Ice Cream Factory ולשם פנינו מועדות

יורדים מהגשר והולכים לכיוון Old Fulton Road. ממנו יורדים לכיוון המים עד למטה. בדרך עוברים את התור האאארוך מחוץ לפיצריה של Grimaldi's (אמורה להיות מאוד טובה….לא יודעת….לא בא לי לעמוד בתור בשביל פיצה).

בקצה הכביש מגיעים לחלק אחד של הפארק ולגלידה. כולם יכולים להרגע ולמלא את המצברים עם קצת סוכר ונוף מקסים את הקצה של מנהטן.  אחרי שניגבנתם את אחרון הילדים מטיפטופי הגלידה, תסתובבו עם הגב לנהר ופנו שמאלה על Water Street  ושוב שמאלה על  New Dock street או Old Dock Street ולכו עד הסוף.
זהו.

הגעתם לחלק היפה של הפארק. 
פה מידי פעם יש מיצגי אומנות, בימים יפים רואים פה הרבה כלות שבאות לעשות פוזות מול הנוף, והכי יפה - קרוסלה עתיקה ששופצה ושוחזרה. שווה סיבוב.יש גם מפרץ קטנטן עם חול ים ומדרגות בטון לישיבה מול הנוף.

יצאו ב 10 בבוקר, חזרנו ב 5 אחהצ - עייפים אך מותשים. עוד ,"וי" לרשימה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה