יום שלישי, 6 במאי 2014

סיורים 2014 | סיורי אופניים בעיר

למי הסיור: לכולם, גם ילדים (גם לפחדנים ביננו), למי שרוצה לראות את עיר מזווית שונה
משך הסיור: אתם מחליטים  - אני  ממליצה על בוקר עד צהריים


אתחיל מזה שאני פחדנית. אני מאוד אוהבת את כל מה שקשור בספורט אתגרי כשזה בתוך חדר מרופד, עם מוסיקה ומדריך שהוא גם חובש.

ולכן - אני מפתיעה את עצמי שבכלל אני כותבת המלצה על ספורט שהוא לא indoor אלה באויר הפתוח. ואם אני יכולה - אז גם אתם ! מבטיחה.

כמובן שניו יורק לא המציאה את הגלגל (תרתי משמע) ואין פה משהו מקורי יותר מאשר בתל אביב. אבל אתם מוכרחים להודות, שלרכב על אופניים כשמשמאלכם נהר ההדסון ומימינכם האמפייר סטייס בילדינג זה די "שוס".

גם פה, כמו בישראל (אבל כשנתיים אחרי) הרימו את פרויקט "תל אופן" הנקרא citibike- שבו פזורות תחנות אופניים להשכרה באמצעות כרטיס אשראי ברחבי העיר וכל אחד יכול להשאיל זוג אופניים ולרכב עד לתחנת האיסוף הבאה (שאותה כמובן תוכל למצוא דרך האפליקצייה שתורדי בטלפון citibike appאתם נגשים לאחת העמדות, מכניסים כרטיס אשראי ולפי ההוראות והקוד שאתם מקבלים מוציאים מהעמדה זוג אופניים כבדים אבל בטוחים - ניתן לשנות את גובה הכסא וישנם 3 מהלכים שונים שתכולו לשנות תוך כדי רכיבה. לא צריך קסדה.
על האופניים יש מקום לחבר תיק - אפשר להביא נישנושים ולעצור בדרך.הfavorite שלי זה רכיבה לאורך הנהר מכיוון טרייבקה עד רחוב 50 בערך על מסלול האופניים המסודר והבטוח (!!!!) ב hudson river park , להחזיר את האופניים ולהכנס רגלית מזרחה לתוך שאון העיר.  

עוד כמה קישורים לרוכבים שבינכם:
מסלולים מולצים בעיר : כאן
רכיבה עם מדריך דרך חברת סיורים : כאן
מסלול אופנייים סובב מנהטן לאורך המים : כאן 
מסלול אופניים בתוך סנטרל פארק: כאן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה