יום שלישי, 17 במרץ 2015

לאם ולילד | יום חופש מושלם ביחד ולכל אחד לחוד ב Tribeca

בוקר של כיף


מתחילה לגלות מחדש את העיר אחרי שיטוטים במחוזות אחרים.
ביום ראשון האחרון סוף סוף הוצאתי את האף ואת אחד הילדים מהבית לפעילות אורבנית מקורית שקבעתי שבועיים קודם.


סדנאת רובוטים.
אישרתי לבעלי שישאר בבית על השטיח בתחתונים, מכורבל על הבנות לראות את FROZEN בפעם ה 3,492 והודעתי לו שאני מקריבה לטובת הילדים והשלום בית ויוצאת החוצה לרוחות העיר שעדיין נושבות מהארקטיק. (אח"כ אני גם אמות לי לבד בחושך כמו שאר הפולניות).

מה שלא גיליתי "לו" כשחזרתי, איזה שעתיים קסומות היו לשנינו. שנינו ביחד וכל אחד לחוד.

את הילד הורדתי בבניין טרייבקה טיפוסי, נוטה ליפול וגם קצת ימינה, לחלל רובוטריקי חמים ומקצועי...שמרמז על פעילות בוגרת שכוללת חוטי חשמל, בטריות , עיצוב, מסלולי נחיתה, והמון נצנצים. המקום נקרא ROBOT FOUNDRY ובו יש חוגים לקבוצות גיל שונות ששם הילדים לומדים על חשמל, בטריות וכל חיבור יצירתי של שניהם. יש גם סניף בברוקלין. יש חוגים, סדנאות סופ"שים, מסיבות פרטיות ועוד.


Robot Foundry Tribeca

הילד שכח ממני בכניסה והמדריכה מיהרה לחפף אותי בחזרה החוצה לקור.

בזמן הבעיטה עוד הספקתי לשאול אם יש פה בסביבה איזה מקום ככה טיפה להרטיב את השפתיים והיא עוד הספיקה לענות שיש איזה בית קפה קטן מעבר לפינה ללא התלהבות יתרה.

עומדת בחוץ כמו חתלתול אבוד ולא כ"כ יודעת לאן לפנות, הכל מסביבי ביניינים אדומי לבנים ששוחזרנו לדירות לופט ניו יורקיות ואין נפש חיה בחוץ. אבל אז קולטת במורד הרחוב ניצוץ של זכוכית שמעברו השני יש קולות של קפוצ'ינו.

וכך סתם, באמצע שומקום...באמת...גיליתי רשת בתי קפה ח-ד-ש-ה, א-י-כ-ו-ת-י-ת, עם צ'ופר מטורף - בית מלאכה לשוקולד אין דה האוס!!!!

FIKA  . 
קפה קפה

שוודי במקור, עם עוד איזה 18 סניפים בניו יורק (איך עוד לא הכרתי עד כה??????.)  וכמו באיקאה - פשוט, יפה, נקי. קפה סוף, ארוחות בראנץ' יאמיות, נוף לתבניות שוקולד המתמלאות מול העיניים והמול טראפלים שמהם אפשר לבחור ולנשנש.

טוב נו בסדר...אנסה איזה אחד.....

תפסתי כורסא לכירבול, הזמנתי קצת מכל מיני, צפיתי בבחוץ האפרורי והקר.... ובסוף, בלית ברירה, גם אספתי את הבן והרובוט.

שנינו חזרנו הביתה עם חיוך מרוח על הפנים.  ממליצה!! 

תגובה 1:

  1. אוי..זה נשמע כל כך כיף..
    כמה נפלא למצוא במקרה מקומות אהובים.

    השבמחק